Přeskočit na obsah

Silvestrovský běh 2022 je tady! Pojďte si s námi projít všechny důležité informace před startem.

Poslední den roku 2022 je tady a s ním přichází i oblíbená sportovní akce Silvestrovský běh s Rozběhnito.cz. Chystáte se do Chebu? Tak si nezapomeňte přečíst všechny důležité informace před startem.

Datum konání

sobota 31. prosince 2022

Místo konání (zázemí)

Městská sportovní hala v Chebu (U Stadionu 1, Cheb – odkaz na mapě)

Vstup do zázemí

Vstup do zázemí bude možný přes dva vchody z ulice U Stadionu (viz obrázek). U vstupů budou viditelné cedule.

Časový harmonogram

9:00 – otevření registrací (sportovní haly)

10:20 – konec registrace a prezence

10:30 – start

14:00 – konec akce/uzavření sportovní haly

Registrace a prezence

Na místě je možná registrace pro nově příchozí!

Registrační stánky budou otevřené od 9:00. Všichni online registrovaní s provedenou platbou se dostaví ke stánku ONLINE REGISTRACE. Zde potvrdí svou účast podpisem a obdrží účastnický pásek. Nově registrovaní vyplní připravenou přihlášku a registrují se u stánku NOVÉ REGISTRACE. Po úhradě a odevzdání přihlášky obdrží účastnický pásek. Upozorňujeme, že online registrovaní musí mít v době své prezence uhrazenou registraci. Jinak musí nově vyplnit přihlášku a uhradit startovné ve výši startovného na místě. U stánků se registrují a prezentují úplně všichni účastnicí (běžci, chodci, cyklisté, koloběžkáři, děti).

Účastnický pásek

Každý registrovaný dostane účastnický pásek, který musí mít připevněn na ruce. Tímto páskem se prokáže v případě výzvy pořadatelů u občerstvovacích míst a na základě prokázání obdrží v cíli účastnickou medaili.

Úschovna

Od 9:00 do 14:00 bude v zázemí fungovat úschovna věcí. Každý účastník bude podepsán na tašku.

Občerstvení

Každý účastník má nárok na občerstvení. Občerstvovací stanice budou na cyklostezce (u odbočky na turistickou stezku), v poutním areálu a v zázemí akce. V označeném sektoru bude občerstvení zdarma (ovoce, zelenina, slané, sladké). Na místě bude k zakoupení také točené pivo, nealkoholické pivo v plechu apod., dobrá káva apod..

Trasa

Celková trasa akce vede od sportovní haly až k poutnímu areálu Maria Loreto a zpět. U poutního areálu bude stanice svozu (tzv. „silvestrovské taxi“). Odtud vás pořadatelé odvezou zpět do místa startu. Trasu lze také absolvovat k občerstvovací stanici na cyklostezku a zpět. Trasa bude značena fáborky (červené) a na cestě budou šipky. Podobu trasy naleznete níže.

Upozornění! První kilometr se poběží za doprovodu policie po ulici v provozu. Dbejte prosím pokynům pořadatelů. Cyklisté a koloběžkáři se ve startovním koridoru řadí dopředu! Od Hájů (cyklostezka) je pak pohyb volný.

Svoz „silvestrovské taxi“

U poutního areálu bude zřízena zastávka svozu. Svoz bude zajištěn mikrobusem a auty pořadatelů. Všechna auta budou označena na palubní desce. Zastávka bude vyznačena na příslušném stromu u areálu. Svoz je možné zajistit i pro koloběžky a auta budou vybavena i podsedáky a autosedačkami pro děti.

Šatna, wc a sprchy

Ve sportovní hale jsou k dispozici dámské i pánské šatny se sprchou. Součástí zázemí je samozřejmě i WC.

Pamětní medaile

První 500 registrovaných účastníků má nárok na pamětní medaili. Tu obdržíte v cíli (ve sportovní hale). Prokázat se musíte účastnickou páskou.

Tombola o ceny

Každý účastník se může zapojit do tomboly o ceny. Do tomboly se zapojíte vypsáním svého jména na papírek u tomboly po doběhnutí. Od 11:30 se bude tombola losovat každých 15 minut.

Parkování

Pro parkování je v okolí sportovní haly dostatek míst. Využít můžete velké parkoviště u stadionu nebo asfaltový plac (cirkusy) za stadionem. Neparkujte prosím na místech, která nejsou pro parkování určena.

Trasa: